Великокопанівські сільські бібліотеки підготували сюжет про медицину

Дата: 01.07.2021 12:17

Професійне свято медиків відзначається щорічно в третю неділю червня. У 2021 році день випадає на 20 червня. Робота медика дуже складна. До професії лікаря завжди ставилися з великою повагою, адже без них неможливий розвиток людства. У період пандемії коронавірусу медики щодня ризикують своїм здоров'ям заради лікарського обов'язку. З нагоди Вашого професійного свята - Дня медичного працівника, від усього серця вітаємо Вас з професійним святом і бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою. Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!