Повне відео святкування Дня Конституції України у Великих Копанях 2021р.

Дата: 01.07.2021 12:22

Цього року, 28 червня, в Україні відзначали 25-у річницю з дня прийняття Конституції незалежної України.

Цей день є головним в українському календарі. Адже Основний Закон України гарантує забезпечення прав і свобод людини, гідних умов її життя. Конституція надає всім можливість зміцнювати громадянську злагоду на нашій землі. У Великих Копанях заходи з нагоди цієї урочистої дати відбулися 27 червня 2021 року. Великокопанівський сільський Будинок культури підготував велику концертну та розважальну програму «Живи та квітни Україно, в усі часи в усі віки», що була проведена на площі перед Будинком культури.

У програмі концерту презентували свої нові творчі здобутки 139 учасників 13-и творчих колективів Будинку культури. Глядачі тепло приймали виступи артистів усіх поколінь, тож захід пройшов у теплій, дружній атмосфері. Напевно, дається взнаки те, що довгий час проведення заходів унеможливлювалося протиепідемічними заборонами. Захід закінчився святковою дискотекою, яка завершила святкування не лише Дня Конституції України, а й дня молоді.

Тримайте повне відео концерту.