Великокопанівська сільська територіальна громада

За грою української збірної з футболу в 1/8 фіналу мешканці громади спостерігали на великих екранах

Дата: 05.07.2021 10:18

Фото без опису

3 липня 2021 року для всієї України запам'ятається, як визначна дата у сфері спорту. У цей день українська збірна з футболу грала в 1/8 фіналу в Євро-2020.

Великокопанівська сільська територіальна громада слідкувала за іграми української збірної протягом всього їхнього шляху в турнірі. Аби підтримати українську збірну з футболу мешканці громади зібралися біля великих екранів на площах біля Будинку культури у Великих Копанях та клубу у Добросіллі. У дружній атмосфері місцеві вболівальники слідкували за грою української збірної та підтримували їх.

Не дивлячись на результат, ми вдячні нашій збірній з футболу за достойний виступ та встановлене історичне досягнення в турнірі. Ми у вісімці найкращих команд Європи!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)