Мешканка Великокопанівської громади - лауреатка премії Кабміну за розбудову України

Дата: 07.07.2021 09:29

Катерина Пономаренко стала лауреаткою премії Кабінету Міністрів, яка присуджується за розбудову України.

Завідувачка Будинку культури у Добросіллі Великокопанівської територіальної громади Херсонської області за неповних три роки створила 9 творчих постійно діючих колективів у селі, реалізувала проєкти "Сміття збирай – кошти заробляй" та "Здорова молодь – майбутнє громади". І нині, перебуваючи у декретній відпустці, Катерина знаходить час на ведення гуртків та занять фітнесом з односельцями всіх вікових категорій, а також – для організації спільних свят у громаді.

Сюжет - Суспільне Херсон.