Великокопанівська сільська бібліотека для дітей запрошує на кіноворкшоп

Дата: 09.07.2021 09:00

Запрошуємо вашу дитину на кіноворкшоп до бібліотечної відеостудії. Створення відеороликів - складний процес, що вимагає значного вкладення сил й часу. Ваша дитина навчиться створювати якісні та неймовірні відеоролики самостійно. Грамотно працювати з аудіо - та відеоефектами. Навчання відбуватиметься в програмі Movavi, Photoshop. Разом з дітьми ви зможете упорядкувати домашні відеоархіви або робити творчі подарунки своїм близьким. Ваші рідні й близькі напевно оцінять, якщо ви приготуєте для них оригінальне відеовітання, змонтуєте кліп з відео з їх участю або зробите слайд-шоу з фотографій. Хай ваша дитина проведе літні канікули з користю. Наша адреса: вул. Радянська,12 (колишня контора Радгоспу ім. Фрунзе)