ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ щодо обговорення ЗВІТУ стратегічної оцінки стратегії розвитку  Детального плану території земельної діляноки зі зміною цільового призначення

Дата: 15.07.2021 13:30

ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ   ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ громадського слухання щодо обговорення ЗВІТУ стратегічної оцінки стратегії розвитку  «Детального плану території земельної діляноки  - 4,75 га зі зміною цільового призначення: із земель лісового господарства на  землі для розміщення інфраструктури оптового ринку сільськогосподарської продукції, кадастровий номер: 6525080500:03:001:0032 Тип власності: Державна власність, за межами населених пунктів в адміністративних межах Великокопанівської сільської ради Херсонської області», яка планується до відведення в оренду  ТОВ «БВФ «Нежданна» .

Для врахування громадських та приватних інтересів під час планування і забудови, як вимагає чинне законодавство (розділ ІV-1 „Порядок  врахування громадських і приватних інтересів при плануванні і забудові територій” Закону України „Про планування та забудову територій”), відповідно до статті 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” 12 липня 2021 року о 14.00 год. за київським часом в приміщенні Великокопанівської сільської ради за адресою  вул. Карла Маркса, 79 с. Великі Копані Херсонської області відбулися громадські слухання щодо обговорення ЗВІТУ стратегічної оцінки стратегії розвитку «Детального плану території земельної ділянки  - 4,75 га зі зміною цільового призначення: із земель лісового господарства на  землі для розміщення інфраструктури оптового ринку сільськогосподарської продукції, кадастровий номер: 6525080500:03:001:0032 Тип власності: Державна власність, за межами населених пунктів в адміністративних межах Великокопнівської сільської ради Херсонської області», яка планується до відведення в оренду  ТОВ «БВФ «Нежданна»

В ході громадських обговорень зазначеного ЗВІТУ СЕО, за висновками  департаменту екології та природних ресурсів ХОДА встановлено, що при реалізації «Детального плану території земельної діляноки  - 4,75 га зі зміною цільового призначення: із земель лісового господарства на  землі для розміщення інфраструктури оптового ринку сільськогосподарської продукції, кадастровий номер: 6525080500:03:001:0032 Тип власності: Державна власність, за межами населених пунктів в адміністративних межах Великокопанівської сільської ради Херсонської області» не будуть помітно порушені стан довкілля, умови життєдіяльності населення та стан його здоров’я.

Прийнято рішення громадських слухань:

Схвалити та затвердити,  з урахуванням зауважень та пропозицій щодо обсягу СЕО від департаменту екології та природних ресурсів ХОДА, ЗВІТ стратегічної оцінки стратегії розвитку «Детального плану території земельної ділянки - 4,75 га зі зміною цільового признач
ення: із земель лісового господарства на  землі для розміщення інфраструктури оптового ринку сільськогосподарської продукції, кадастровий номер: 6525080500:03:001:0032 Тип власності: Державна власність, за межами населених пунктів в адміністративних межах Великокопанівської сільської ради Херсонської області, яка планується до відведення в оренду  ТОВ «БВФ «Нежданна».

Сільський голова                                     В. Костенко