Стан захворюваності на COVID-19 на 24.07.2021 р

Дата: 26.07.2021 08:19

На жаль, спостерігається зростання числа випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу - COVID-19серед мешканців Великокопанівської громади. Про це повідомляє головний лікар комунального не прибуткового підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірина Ковальова.

Не нехтуйте правилами носіння масок!!! ???? При появі симптомів захворювання, звертайтеся до лікаря, для встановлення діагнозу! Не займайтеся самолікуванням!

Також ви можете потурбуватися про себе, або близьких отримавши шеплення????від гострої респіраторної хвороби - COVID-19. За додатковою інформацією зверніться до вашого сімейного лікаря або реєстратури.

Будьте здорові!

Стан захворюванності на COVID-19 по Великокопанівській ТГ станом на 24.07.2021 року виглядає наступним чином:

?Нових випадків з 19.07 по 23.07.2021 - 7, з них 2 дітей

?Госпіталізованих 19.07по 23.07.2021- 1

?Всього хворих на коронавірусну хворобу - 9, з них дітей - 2.

????с. Великі Копані - 9

????с. Абрикосівка - 0

????с. Добросілля -0

?Вилікуваних від COVID -19 - 103