У Великокопанівській громаді проводиться інформаційно-роз'яснювальна робота щодо боротьби із гепатитом

Дата: 29.07.2021 12:19

28 липня - це Всесвітній День боротьби із гепатитом, який був ініційований у 2008 році.

Вірусні гепатити - це група дуже розповсюджених небезпечних захворювань, що вражають печінку людини. Захворювання починається поступово, протікає без симптомів і не проявляється тривалий час, тому гепатит ще називають "ласкавий вбивця".

На щастя, при своєчасній діагностиці та лікуванні гепатиту, з цією хворобою можна успішно боротися і про це треба говорити!

Сьогодні фахівцем із соціальної роботи була проведена інформаційно-роз'яснювальна робота, серед осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Кожному були надані тематичні буклети, необхідні консультації, рекомендації та засоби контрацепції.