5 вересня - День підприємця в Україні

Дата: 05.09.2021 09:58

Щороку в першу неділю вересня в Україні відзначають День підприємця.

У Великокопанівський громаді зареєстровано 101 ФОПів та 58 юридичних осіб. Чим займаються ці люди? Вони здійснюють оптову та роздрібну торгівлю, надають послуги у сфері краси та, звичайно ж, сільським господарством.

Загалом, підприємці вносять значний вклад у економіку громади та забезпечують населення найрізноманітнішими товарами й послугами.

Щоб стати успішним підприємцем, потрібно багато працювати, мати певний талант, бажання постійно відкривати нові шляхи розвитку, переймати досвід колег, словом, робота підприємця досить складна і водночас дуже цікава.

В День підприємця варто віддати належне представникам галузі Великокопанівської громади й побажати їм розвитку, завжди сплачених податків, гнучких умов для ведення діяльності та приємних клієнтів!