До Дня підприємця в комунальному кафе «Ромашка» готували піцу
Нагадаємо, що поточний тиждень, якому передувало свято Дня підприємця, у Великокопанівській громаді оголосили тижнем підприємця. 7 вересня добре знане комунальне кафе «Ромашка» гостинно відчинило двері для школярів. Нагода була надприємна та смачна, адже на дітлахів чекав смачнючий майстер-клас з приготування піци.
Кухар крок за кроком у дрібницях відкривала таємниці рецепту їх фірмового італійського «делікатесу», а діти слухняно та технічно втілювали у життя «їстівну мрію». Результат не забарився і вже через годину за великим спільним столом юні кухарі куштували кулінарний шедевр, виготовлений власноруч.
Ситі та щасливі, з щирими словами вдячності усім працівникам кафе вирушили діти додому, а ми дуже сподіваємось, що відтепер кожен з учасників майстер-класу зможе відтворити рецепт в домашніх умовах!