Дата: 14.09.2021 16:05

Для врахування громадських та приватних інтересів під час планування і забудови, як вимагає чинне законодавство (розділ ІV-1 „Порядок  врахування громадських і приватних інтересів при плануванні і забудові територій” Закону України „Про планування та забудову територій”), відповідно до статті 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” 14 вересня 2021 року о 14.00 год. за київським часом в приміщенні Великокопанівської сільської ради за адресою  вул. Карла Маркса, 79 с. Великі Копані Херсонської області відбулися громадські слухання щодо формування «Завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Великокопанівської сільської територіальної громади Херсонського району Херсонської області».

Прийнято рішення громадських слухань:

Схвалити та затвердити представлені Робочою групою матеріали «Завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Великокопанівської сільської територіальної громади Херсонського району Херсонської області».

Сільський голова                                     В. Костенко