Привітання з Днем працівників лісу.

Дата: 19.09.2021 13:08

Шановні працівники лісових господарств!

Прийміть найтепліші та найщиріші вітання з Днем працівників лісу!

Ліс - справжній, живий скарб нашої землі. Це душа всієї планети. Його раціональне і розумне використання дарує людям тепло і затишок, а безконтрольна вирубка лісу несе в собі значні проблеми, які можуть торкнутися практично всіх. Люди, які професійно стоять на сторожі гармонії та порядку в лісовому господарстві, справедливо заслуговують глибокої поваги та високого авторитету, адже лісове господарство несе величезний вплив на економіку держави та позитивно впливає на природний та екологічний стан навколишнього середовища.
Представники лісової галузі – фахівці високої кваліфікації, віддані своїй справі люди, які сумлінно виконують свій обов’язок.
Завдяки невтомній праці та зусиллям лісівників
у Великокопанівській громаді ведеться великий обсяг робіт по створенню і відновленню лісових насаджень, зберігаються кращі породи дерев, раціонально використовуються природні ресурси.

У цей святковий день дозвольте висловити Вам слова щирої вдячності за вагомий внесок у розвиток лісового господарства, вірність професійному обов’язку, а також прийміть щирі побажання – міцного здоров’я, стабільності та оптимізму. Нехай збувається все задумане! Миру, щастя, благополуччя вам і вашим родинам!