У Великокопанівській громаді привітали вихователів та всіх дошкільних працівників

Дата: 28.09.2021 13:48

Дитинство найважливіший період людського життя. І від того, яке було дитинство, і хто вів дитину за руку в ці роки, залежить якою людиною вона стане в дорослому житті.

На території Великокопанівської громади є два дитячих дошкільних навчальних заклади, в які батьки приводять своїх діточок та віддають у дбайливі руки вихователів. Саме тут їх діточок вчать самостійності, дають базові знання, слідкують за дотриманням денного режиму, розвивають фізично та розумово, словом, створюють максимально комфортні умови для малечі. Тож, цими днями для того, щоб привітати колективи дошкільних закладів громади з професійним святом, до них завітали сільський голова Костенко Валентина Дмитрівна та староста Абрикосівського старостинського округу Тимчак Любов Андріївна.

Вони подякували всім працівникам дошкілля за відданість своїй справі та любов до своїх вихованців та побажали наснаги, довгих років життя, натхнення у роботі та вдячних вихованців.