Великокопанівська сільська територіальна громада

Привітання з Всеукраїнським Днем бібліотек

Дата: 30.09.2021 14:52

Фото без опису

Щороку, 30 вересня, в Україні відзначають День бібліотек. Це свято і працівників бібліотечної системи, і всіх справжніх поціновувачів літератури. Завдяки цим установам не розривається зв’язок між людиною і книгою, хоча його і витісняють сучасні технології. Саме в бібліотеках ми черпаємо той заряд моральної енергії і знань, що дозволяє нам бути культурними людьми.

Біліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме вони допомагають читачам бути обізнаними у сучасних проблемах та пізнавати реальну картину світу.

Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі. Щоб все більше людей відвідувало читальні зали і заводили абонементні картки в бібліотеках. Підтримуйте вітчизняних авторів і знайомтеся із зарубіжними. Пам’ятайте, що книга — найкращий співрозмовник, порадник і друг.

Зі святом!