Великокопанівська сільська територіальна громада

Відбувся моніторинг процесу стратегічного управління громадою

Дата: 05.10.2021 11:33

Фото без опису

Великокопанівська територіальна громада продовжує свою співпрацю з Програмою DOBRE. 01 жовтня 2021 року відбувся моніторинг  процесу стратегічного управління громадою за участі спеціалістів Програми DOBRE Войцеха Одзімека, Назара Глинського, Олега Процака та представників сільської ради і мешканців громади. Символічно цю зустріч ми провели у конференц-залі Центру розвитку громади Великокопанівської сільської ради у Великих Копанях, бо саме за фінансової підтримки Програми DOBRE було його облаштовано. Центр розвитку громади являється яскравим прикладом реалізації Стратегії сталого розвитку Великокопанівської ТГ на 2019-2027 роки.

За словами Назара Глінського, «процес реалізації стратегії розвитку у Великокопанівській  громаді проходить успішно з дотриманням всіх процедур внесення змін».

Під час візиту спеціалісти Програми DOBRE мали окрему робочу розмову з сільським головою Валентною Костенко, яка розповіла про добутки, виклики та вплив пандемії на економічно-соціальний розвиток Великокопанівської громади.

А ми нагадуємо, що Великокопанівська сільська рада являється партнером Програми DOBRE з 2018 року і працюватиме  пліч-о-пліч ще один рік.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису