У Великокопанівській громаді розпочали челлендж до Всесвітнього дня сільської жінки

Дата: 11.10.2021 13:16

15 жовтня - Всесвітній день сільської жінки! Жінка в Україні завжди була берегинею домашнього вогнища та сімейного затишку.

Сільські жінки не лише трудилися в полі та на городі, а й народжували дітей, розмальовували хати, вишивали, робили писанки, пряли, ткали килими. Українки завжди славилися своїм гострим розумом, охайністю, співучістю та вродою. Крізь століття жага до пізнання та бажання кращої долі для нащадків - тільки загартувало сільських жінок та зробило їх сміливими та рішучими. В сучасному світі, сільська жінка - це престижно, сміливо, стильно, смачно, якісно та креативно. Сільські жінки - це та опора суспільству, що дає не лише матеріальні блага, а й зберігає духовність нації.

Відділ "Центр надання соціальних послуг" Великокопанівської сільської ради започатковує флешмоб: #Пишаюся_що_я_селянка; #Сільська_жінка.

Копіюйте посилання з хештегом, додавайте своє цікаве фото та розміщуйте на власних сторінках в соціальних мережах. Давайте покажемо всім: яка ж вона сучасна сільська жінка!