У Великокопанівській громаді традиційно відновила роботу група короткотривалого перебування дітей

Дата: 12.10.2021 14:24

З  5 жовтня 2021 року на базі КЗ «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок "Ягідка" Великокопанівської сільської ради  у Центрі розвитку громади розпочала роботу  група короткотривалого перебування дітей  п’ятирічного віку.  Групу відвідує 14 дітей дошкільного віку.

Освітній процес  здійснюється  щорічно з жовтня по травень досвідченим вихователем Черковою Оленою Олександрівною.

Завдання і зміст діяльності визначається відповідно до віку дітей вимогами Базового компонента дошкільної освіти - програмою «Впевнений старт». Зокрема, відповідно до програми головне завдання педагога, який працює з дітьми старшого дошкільного віку – забезпечення збалансованої  розумової, соціальної та емоційної зрілості вихованців; розвиток у них організаційних, загальнопізнавальних, конструктивних, мовленнєвих та контрольно-оцінних умінь і навичок та виховання позитивного ставлення до майбутнього шкільного життя.