Привітання з Днем українського козацтва, Днем захисників та захисниць України та Покровою Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2021 15:20

Щорічно 14 жовтня в Україні відзначають одразу три свята: Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисників та захисниць України. Вони є дуже символічними та важливими для нашої держави, адже протягом багатьох століть доблесні сини України стояли на сторожі миру та спокою рідної землі та прагнули до однієї мети – незалежності країни. Козаки – яскравий тому приклад. Вони вірили, що Діва Марія охороняє мужніх воїнів, оберігає їх від ворожих куль і шабель, а також дарує мудрість у прийнятті складних рішень. І хоча часи козацтва вже давно минули, їх нащадки продовжили їх справу – боротьбу за свободу та незалежність. День захисників та захисниць України – відносно молоде свято, в яке ми вшановуємо героїв країни. Це свято тих, хто тілом, серцем і душею відчув свою відповідальність і причетність до оборони України. Деякі українці ставляться до нього як до чоловічого дня і вітають усіх чоловіків і юнаків. Проте варто зауважити, що Україна серед лідерів країн за кількістю жінок-військовослужбовців – їх більш ніж 31 тисяча, а це 15% від загального складу.

Великокопанівська сільська рада щиро вітає всіх причетних до свята та кожного мешканця нашої громади з таким прекрасним днем! Бажаємо всім нам сил, терпіння та чистого неба над головою, миру та спокою в нашій країні та перемоги над усіма негараздами!