Обрано переможців конкурсу проєктів для громадян

Дата: 19.10.2021 08:52

Фото без описуОбрано переможців конкурсу проєктів громадського бюджету Великокопанівської сільської ради.

8 жовтня 2021 року відбулося засідання робочої групи з питань конкурсу проєктів громадського бюджету, який Великокопанівська сільська рада оголосила 27 серпня 2021 року.

На конкурс було подано всього три проэктних заявки – одну заявку від мешканки Абрикосівки та дві заявки від однієї мешканки села Великі Копані. Проєкт «Спорт – найкраща гарантія здоров`я» передбачає будівництво спортивного майданчика з вуличними тренажерами в селищі Абрикосівка. Проєкти «Дозвілля для дітей стає доступнішим з новим дитячим майданчиком» та «Облаштування дитячого майданчика на розі вул. Жовтнева та Робоча с. Великі Копані» спрямовані на встановлення елементів дитячого майданчика, на розі вул. Жовтнева та Робоча с. Великі Копані, та огорожі цієї території.

Всі три проєкти було визнано переможцями конкурсу.

Нагадаємо, що проєкти могли подавати жителі, які постійно проживають у межах  Великокопанівської ТГ  та яким виповнилося 14 років.

Орієнтовна вартість проєкту не мала перевищувати 50 000 грн від Великокопанівської сільської ради.

Загальний бюджет Конкурсу становить 150 000 грн.

Вдячні учасницям конкурсу за небайдужість до життя свої населених пунктів.