Комунальна техніка працює на громаду

Дата: 22.10.2021 09:33

Місцеві депутати спільно з мешканцями села Великі Копані, Великокопанівською сільською радою та КП "Великокопанівське" продовжують підготовчі роботи по облаштуванню території під спортивний та дитячий майданчики на розі вулиць Жовтнева та Робоча села Великі Копані.

Сьогодні, 22 жовтня 2021 року, на цій ділянці працює техніка комунального підприємства "Великокопанівське". Йдуть роботи по викорчовуванню пнів та вирівнюванню частини території.

Після цього комунальне підприємство завезе землю/пісок. Потім місцеві активісти власним транспортом його розвезуть і перейдуть до встановлення огорожі.

Ось так, спільними зусиллями, поступово мешканці громади наближаюся до створення майданчика сімейного відпочинку.