Великокопанівська територіальна громада отримала новий автомобіль для надання соціальних послуг

Дата: 23.10.2021 08:25

Завдяки співпраці з ПРООН 21 жовтня 2021 року Великокопанівська ТГ отримала транспортний засіб ???? для надання соціальних послуг у нашій громаді – це CITROEN JUMPER CrewCab L3Y2 BHDi160 435, 2021 року випуску, вартістю 945 570 грн. Внесок Великокопанівської сільської ради становить 200 000 грн, на які закуплено інструменти та обладнання, необхідні для якісного надання соціальних послуг відділом «Центр надання соціальних послуг» Великокопанівської сільської ради.

У рамках проєкту «Посилення стійкості громад у Херсонській області», що реалізовується ПРООН у партнерстві з Херсонською обласною державною адміністрацією, Великокопанівська територіальна громада є партнером в рамках ініціативи «Покращення доступу вразливих груп населення до якісних соціальних послуг».

Проєкт спрямований на зміцнення стійкості громад та зміцнення довіри громадян до влади шляхом створення відповідного потенціалу для надання високоякісних державних послуг та створення сприятливих умов для соціально-економічного розвитку.

Відео: Херсонська обласна державна адміністрація