Великокопанівська сільська територіальна громада

Костянтинівська та Великокопанівська ТГ отримали автомобілі для надання соціальних послуг

Дата: 25.10.2021 08:51

Сучасний та комфортабельний! Саме такий транспорт вперше отримали Центри надання соціальних послуг територіальних громад Херсонщини. Така можливість видалась завдяки проекту «Посилення стійкості громад у Херсонській області», що фінансується урядом Великої Британії та впроваджується ПРООН, запевнив під час вручення ключів перший заступник голови Херсонської облдержадміністрації Андрій Шибаєв.

Кожен такий автомобіль коштує чималих коштів, натомість у ПРООН запевняють, головне, аби цей транспорт посприяв побудові ефективної комунікації між владою ОТГ та населенням.

Передані автомобілі є транспортом нового зразка, тож поїздки громадою точно будуть комфортними. Водій Іван Міщенко нам детально розповідає про його переваги.

Планується, що даний транспорт обслуговуватиме людей з вадами здоров`я та похилого віку. Наразі формують перелік послуг після чого приступатимуть до обробки заявок.

Відео: Херсон Плюс