Представники молоді та старшого покоління в знак подяки полеглим прибирали місця поховань червоноармійців

Дата: 25.10.2021 09:13

Це були сльози радості та одночасно сльози горя. Перемога - яка далася дуже тяжко нашим батькам, дідам, бабусям. Що вони пережили, та який жах відбувався на їхніх очах, одна з найкривавіших воїнах на планеті.

У нашому календарі є не мало дат, які треба пам’ятати.

Однак 28 жовтня Україна відзначає день визволення від фашистських загарбників. 3 листопада 1943 року воїни 87 та 89 гвардійських дивізій звільнили від окупантів село Великі Копані.

Сьогодні на території кладовища представники молоді та старшого покоління в знак подяки полеглим прибирали місця поховань червоноармійців, могили воїнів-земляків. Будемо пам’ятати та не забувати! Вшановуємо всіх, хто забезпечив це звільнення!