27 листопада – День пам’яті жертв голодоморів

Дата: 26.11.2021 16:39

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів.

Адже таких голодоморів було три: у 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 рр. Другий голодомор забрав найбільше життів: від 4,5 до 10 мільйонів за різними даними. Голодомор був організований радянською владою і визнаний геноцидом українського народу.

27 листопада о 16.00 по всій країні відбудеться акція "Запали свічку пам'яті". Кожен українець може запалити свічку на вікні. Цей вогник символізуватиме скорботу про мільйони загублених життів. Закликаємо долучитися до акції та запалити свічки у своїх оселях у пам’ять про жахливу трагедію українського народу. Не будьте байдужими, схилите голови перед трагічною сторінкою нашої історії, перед мільйонами загиблих, ні в чому не повинних людей.

Відео від Великокопанівська Бібліотека Для Дітей