Багатодітна родина отримала ключі від будинку

Дата: 03.12.2021 14:52

Сім’я Афанасієвських Людмили Миколаївни та Дениса Юрійовича, що проживає на території Великокопанівської територіальної громади, виховує шість чудових діточок. Всі ми чудово розуміємо, що в наш час дуже важко придбати житло, особливо, коли родині треба поставити на ноги так багато дітей, одягнути, нагодувати та дати їм гідну освіту.

3 грудня 2021 року ця родина запам’ятає назавжди. Саме цього дня вона урочисто отримала ключі від будинку, розташованого за адресою: с.Великі Копані, вул. Пролетарська,82 та ордер на житло з правом подальшої приватизації.

Мати власне житло - найбільша мрія великої дружньої родини, яку здійснила Великокопанівська сільська рада.

Ми бажаємо цій чудовій родині злагоди, добробуту та сімейного затишку у новій оселі!