Молодь громади отримала приємний подарунок

Дата: 23.12.2021 11:40

26 листопада 2021 року молодь Великокопанівської громади прийняла участь у межах фінального п’ятого етапу компоненту «Молоді люди – повноправні громадяни». Він спрямований на підтримку фахівців та фахівчинь молодіжної політики на місцевому рівні для розвитку й упровадження стратегії та програм, які б посилили участь молоді та її громадську активність відповідно до стандартів і практики Ради Європи.

22 грудня учасники проєкту отримали приємний подарунок до новорічних свят.  На честь заключного етапу учасники тренінгу отримали Сертифікати, які підтвердили їхню участь, футболки та портфелі, а Великокопанівській сільській раді вручили Подяку за партнерство заради посилення участі молоді у межах проєкту Ради Європи “Молодь за демократію в Україні”.