З Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 30.12.2021 09:19

Шановні жителі Великокопанівської громади!

Ось і завершується 2021 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя. Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Рік, що минув, був багатий на досягнення та зміни у нашій громаді. Спільними зусиллями крок за кроком ми працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, щоб зробити Великокопанівську громаду більш комфортною та розвиненою. Щиро вдячна кожному, хто працював в усіх сферах, які надають послуги у нашій громаді. Разом ми творили нову історію громади та рухалися вперед для кращого сьогодення та майбутнього.

Нехай Новорічно-різдвяні свята прийдуть у ваші домівки з радістю, а новий 2022 рік буде щедрим на втілення планів і сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму, вселить у душі спокій і впевненість.

Бажаю процвітання, злагоди, оптимізму і достатку всім вам та всій нашій громаді!

Щасливих і веселих свят!