У чат-боті СВОЇ вже 100 користувачів

Дата: 26.01.2022 11:43

Друзі! Нагадуємо, що у Великокопанівській громаді працює муніципальний чат-бот СВОЇ — тож тепер взаємодія громадян та Великокопанівської сільської ради стала простішою та швидшою. Вже 100 мешканців нашої громади користуються цим зручним та швидким інструментом.

Посилання на чат-бот у Вайбер:

viber://pa?chatURI=smartownbot&context=selectCommunity-46

Посилання на чат-бот в Телеграм:

Про що можна дізнатись у чат-боті?

Чат-бот є надійним помічником Великокопанівської громади, бо містить важливу інформацію про адміністративні послуги, місцеві заклади та служби.

Завдяки чат-боту можна дізнатися адресу чи графік роботи ЦНАП, написати електронне звернення, оцінити роботу комунальних установ і підписати петицію до місцевої влади тощо.

Як скористатись чат-ботом СВОЇ?

Користування чат-ботом досить легке: власники смартфонів можуть перейти за посиланням у Viber і Telegram та вибрати необхідний блок. Усього їх 3: Послуги, Я+Влада і Моє місто.

У блоці Послуги міститься інформація про ЦНАП, адміністративні послуги, у тому числі електронні.

Блок «Я+Влада» дозволяє написати електронне звернення, відгук, проголосувати за петицію до місцевої влади чи підтримати проєкт громадського бюджету.

Блок «Моє місто» є довідником інформації про місцеві установи та служби, останні новини та події у Великокопанівській громаді

Запуск муніципального чат-боту СВОЇ реалізується Великокопанівською сільською радою за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві із Міністерством цифрової трансформації та фінансується урядом Швейцарії.