Великокопанівська громада ДРУГА у рейтингу громад Херсонської області

Дата: 27.01.2022 14:11

Друге місце у рейтингу громад Херсонської області, сформованим Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» зайняла наша, Великокопанівська, громада!

До рейтингу потрапили 48 громад чисельністю населення до 150 тисяч. Він відображає інституційну спроможність та сталий розвиток малих та середніх громад України.

До уваги брались 40 критеріальних показників, серед яких: активність громади протягом сталого часу (понад 5 років), наявність амбіційних планів муніципалітету та їхня підтримка громадянським суспільством, участь громади в міжнародних проектах фінансової та технічної підтримки, інвестиційний паспорт громади, наявність та якість стратегій розвитку та інші.

Рейтинг є продуктом проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки», має сукупність суб’єктивних оцінок експертів проекту, які беруть за основу максимально об’єктивну інформацію з доступних джерел.