В Україні сьогодні – День пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Дата: 20.02.2022 11:49

Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас та закарбувалися у пам'яті українців.

Сьогодні ми віддаємо шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього - своїм життям.

20 лютого 2014 року на Майдані загинуло 49 осіб, за час Революції Гідності - 98 майданівців, Героїв «Небесної сотні». Більшість з них – молоді, сильні, ті, хто лише починав жити.

Небесна сотня – це наш біль і наша гордість, це сльози нашої нації і душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас, за те, що перевернули свідомість українців, змусивши їх боротися й добиватися.

Слава Україні!

Героям слава!