Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

З Днем Гідності та Свободи!

Шановні жителі Великокопанівської громади та всієї України!

21 листопада 2017 року на честь двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року) в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

Встановлено свято «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.
         Ми не маємо морального права забути події Помаранчевої Революції, подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Низко вклоняємось героям Небесної сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України.

 

Ми мусимо усіма своїми справами утверджувати мир та суспільну гармонію на рідній землі, розбудовувати нову європейську державу! Адже від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління.

Бажаємо мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди у домівках, нехай не згасає віра в щасливе майбутнє України.

Зі святом Вас!     « повернутися до списку новин