ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 06.03.2024 19:07

Шановні мешканці громади!

Запрошуємо до громадських консультації та обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць,  населених пунктів Великокопанівської сільської територіальної громади.

На виконання вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімів», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки»,  відповідно до наказу начальника Великокопанівської сільської військової адміністрації  № 02-010 ОД від 28.02.2024 року «Про  створення комісії питань перейменування (найменування) вулиць, провулків та інших об’єктів на території Великокопанівської сільської територіальної громади та затвердження Положення про перейменування (найменування) вулиць, провулків та інших об’єктів на території  Великокопанівської сільської територіальної громади». Вивчення громадської думки триватиме з 06 березня по 06 квітня 2024 року.

Пропозиції(зауваження) учасників громадського обговорення приймаються на електрону адресу: v.kopaniva@gmail.com з поміткою у темі листа "Перейменування" ( в письмовій формі та надсилаються електронною поштою, повинні бути із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові та адреси особи, яка надає ( для юридичних осіб і органів самоорганізації із зазначенням їх найменування та місцезнаходження) або шляхом заповнення гугл-форми

Не залишайтесь осторонь! Змінюємо назви вулиць разом!