210-річницю з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 09.03.2024 08:49

9 березня 2024 року українці у всьому світі відзначатимуть 210-річницю з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка – великого Кобзаря, видатного українського поета та художника. У свідомості кожного громадянина нашої держави Т.Г. Шевченко займає місце національного героя. Своїм життям та творчості великий митець надихав патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої неньки України.

Тарас Шевченко вважається видатним класиком поезії, написаної українською мовою. Його твори відомі у всьому світі та перекладені багатьма мовами. Шевченко також належить до когорти відомих українських художників. Його пензлю належить декілька сотень художніх робіт, багато з них вважаються втраченими.

Борітеся – поборете!

Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!