Шановні мешканці громади! Пропонуємо кожному взяти участь в опитуванні.

Дата: 22.04.2024 14:44

Шановні мешканці громади!

Пропонуємо кожному взяти участь в опитуванні.

Партиципаторний бюджет (Бюджет участі, також Громадський бюджетПартисипативний бюджет чи Партиципаторний бюджет,  — демократичний процес дискусії та прийняття рішень, в якому кожен мешканець населеного пункту має змогу впливати на що витрачати муніципальний бюджет. В Україні почав набирати обертів із реформою Децентралізації) є важливим інструментом демократії, який дозволяє мешканцям наших населених пунктів брати активну участь у визначенні пріоритетів розвитку та розподілі бюджетних коштів. У зв’язку із проведенням дослідження та захистом наукової роботи з партиципаторного бюджету (бюджету участі)  виникла необхідність у здійсненні об'єктивного аналізу думок наших громадян та заплановано здійснити опитування  всіх населених пунктів області. Це допоможе зрозуміти потреби та пріоритети кожного населеного пункту.

Для цього заплановано використовувати інструмент онлайн-опитування, такий як Google Forms, який дозволить ефективно зібрати та аналізувати дані. Опитувальник стосується двох типів населених пунктів (міст, громад, селищ, сіл) – ті, що вже запровадили партиципаторний бюджет (бюджет участі) та ті, що не мають такого інструменту.

Посилання для тих громад (міст, селищ, сіл) що запровадили бюджет участі:  https://forms.gle/7RQRQcZy39c1s3KRA

Посилання для тих громад (міст, селищ, сіл) де бюджет участі не запроваджено:  https://forms.gle/oGbQTfU7DV6zfnRa9