10 Квітня, 2018 р., 11:45
У Великокопанівському комунальному закладі дошкільної освіти "Ягідка" рубрика "Досвід кожного-надбання всіх" продовжується.
10 Квітня, 2018 р., 11:22
Шановні друзі! Підтримайте школу села Великі Копані в проекті «КЛИЧ ДРУЗІВ – ГРАЙМО РАЗОМ!". Klitschko Foundation за відкритим конкурсом встановлює сучасні спортивні майданчики. 10 нових майданчиків чекають на найбільш спортивних та активних! Конкурс триває з 13 березня по 15 квітня 2018 року. Залишилося всього п’ять днів. Для перемоги найважливішим є підтримка учасника максимальною кількістю голосів. Підтримайте наш відеоролик https://www.youtube.com/watch?v=TFPmPCHpapc і, скориставшися нашим посиланням, зареєструйтеся на сайті https://my.klitschkofoundation.org/ref/YAMKyX . Ваша реєстрація на сайті через наше посилання принесе школі 100 балів.  З Вашою допомогою діти Великокопанівської школи мають всі шанси на перемогу. Залучайте до голосування своїх рідних, близьких, друзів, знайомих. Звертаємося до всіх активних користувачів Інтернету максимально поширити цю новину! Дякуємо за підтримку!
06 Квітня, 2018 р., 12:52
Великокопанівська сільська рада інформує про те, що на території Великокопанівської об’єднаної територіальної громади з метою поліпшення санітарного стану, відповідно до рішення виконавчого комітету № 34 від 27.03.018 року було оголошено двомісячник з благоустрою «За чисте довкілля».
06 Квітня, 2018 р., 11:45
До світлого радісного свята Пасхи працівники установ селища Абрикосівки своєю великою дружньою командою навели красу у місцевому центральному парку. Вигребли та вивезли листя, підбілили дерева і тепер чистота та порядок радує всіх жителів, а зелена травичка підбадьорює та підіймає весняний настрій.
06 Квітня, 2018 р., 10:38
В рамках щорічної акції  «За чисте довкілля» 5 квітня 2018 року за участі комунальних закладів та установ села Великі Копані було організовано проведення «чистого четверга» на території Великокопанівської ОТГ. Під час заходу було забезпечено прибирання та приведення до належного санітарного стану парків, пришкільної території, дитячих, спортивних майданчиків, тротуарів, зупинок громадського транспорту, кладовищ, упорядкування меморіальних комплексів.
04 Квітня, 2018 р., 15:21
 Великокопанівська сільська рада повідомляє,  що   30.03.2018 року відбулося чергове засідання 23 сесії. На  порядок денний виносилися такі питання :
04 Квітня, 2018 р., 15:13
 У  приміщенні Великокопанівської сільської ради 4 квітня 2018 року проведено прийом громадян спеціалістами Головного управління юстиції у Херсонській області , державним та приватним  нотаріусами з питань надання юридичної допомоги, консультації щодо вчинення окремих видів нотаріальних дій. Громадяни, які звернулися за консультацією, отримали вичерпну відповідь на свої запитання .
03 Квітня, 2018 р., 16:04
За підсумками відбіркового туру четвертого сезону Першого телевізійного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Таврійська зірка», який було проведено за сприяння Великокопанівської сільської ради, відділу культури та телеканалу «Твій ПЛЮС» 23 березня 2018 року на базі Будинку культури села Великі Копані,  найвищий бал отримали та пройшли до II етапу конкурсу: учасниця вокально-естрадної студії "Легенда степу" Великокопанівського сільського Будинку культури Тіна Григорян, солістка дитячого вокального ансамблю "Іскорки" Виноградівського СБК імені Матвєєва   Софія Меркотан, учасниця вокально-естрадної студії "Легенда степу" Великокопанівського сільського Будинку культури Ніка Рабченюк, учасниця вокально-естрадної студії "Легенда степу" Великокопанівського сільського Будинку культури Ангеліна Рокіцан, учасниця вокально-естрадної студії "Легенда степу" Великокопанівського сільського Будинку культури Олена Черкова, учасниця вокально-естрадної студії "Легенда степу" Великокопанівського сільського Будинку культури Дарина Кудрєва, учасниця вокальної студії «Мелодія» міста Олешки Анастасія Біла, учасниця народного драматичного колективу «Мельпомена» Виноградівського сільського Будинку культури імені Матвєєва Анастасія Герасименко, дитячий вокальний ансамбль "Діти сонця" Великокопанівського сільського Будинку культури, колектив супутник народного ансамблю народної пісні «Веселі Чалбасчани» молодіжний гурт «Разом» Виноградівського СБК ім.. Є.С. Матвєєва, танцювальний колектив «Вікторія» Виноградівського СБК ім.. Є.С. Матвєєва.
03 Квітня, 2018 р., 11:46
Останнім часом все більшого поширення набуває волонтерський проект iGov (www.igov.org.ua), покликаний наблизити державні послуги до громадян завдяки застосуванню сучасних електронних технологій.