18 Серпня, 2020 р., 13:44
У Великокопанівській громаді багато людей, які оновлюють свій гардероб з настанням нового сезону. Що робити з речами, купленими зовсім недавно, придатними для носіння, але вже непотрібними? Викидати на смітник чи спалювати? Ні!
17 Серпня, 2020 р., 14:24
19 серпня 2020 року з 10:00 до 12:00 год відбудеться фінальна зустріч за компонентом "Залучення громадян" Програми DOBRE.
17 Серпня, 2020 р., 10:38
У херсонських ЗМІ з’явилась інформація, що в міжнародному аеропорту «Херсон» громадянина відмовились обслуговувати українською мовою, навіть після зауваження.
10 Серпня, 2020 р., 11:25
З 1 вересня 2020 року у Великокопанівській ОТГ відкривається пункт постійного базування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги Олешківської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги.
07 Серпня, 2020 р., 14:52
Рішенням Великокопанівської сільської ради від 26.07.2017  року № 273 затверджені «Правила благоустрою на території Великокопанівської об’єднаної територіальної громади». Вимоги цих правил обов’язкові до виконання для всіх керівників та інших посадових осіб, підприємств, організацій, установ, незалежно від форм власності, фізичних осіб.