01 Червня, 2018 р., 15:49
До Великокопанівської сільської ради надійшла заява від жителів вулиці Станційна про обмір цієї вулиці та встановлення ширини уздовж усієї вулиці.
01 Червня, 2018 р., 15:38
1 червня - одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року. В Україні День захисту дітей встановлено відповідно до Указу Президента України і відзначається щорічно також 1 червня.
01 Червня, 2018 р., 15:33
Згідно попередження ПАТ «Херсонобленерго» № 1054552/220, у зв’язку з необхідністю проведення робіт в електричних мережах, в приміщенні Олешківського сервісного центру ГУ Пенсійного фонду України в Херсонській області планується відключення постачання електричної енергії 06.06.2018 року з 08 год.00 хв. по 12 год.00 хв.
01 Червня, 2018 р., 09:25
“Хай сонцю і квітам всміхаються діти”
01 Червня, 2018 р., 09:02
Друзі! У сім’ї, яка проживає в селищі Абрикосівка Великокопанівської ОТГ, сталася біда. У 18-річної дівчинки Кучми Ніни Вікторівни лікарі виявили тяжке захворювання – пухлина головного мозку. Вона потребує Вашої допомоги. Потрібна операція. Якщо маєте можливість, допоможіть.
30 Травня, 2018 р., 15:40
 23 травня 2018 року в м. Херсон серед команд юнаків 2007/2009 р.н. відбувся футбольний турнір з першості СДЮСШОР з футболу «Кристал». Футбольна команда Великокопанівської ОТГ, на чолі з тренером Довгалем Василем Петровичем взяла участь у цьому заході. Після нелегкої боротьби наша команда здобула бронзу, ставши призером відкритого Херсонського обласного футбольного турніру 2018 року серед команд юнаків 2007/2009 р.н., пам’яті футболіста і тренера Сергія Веремеєва.          Вітаємо Василя Петровича та його команду з черговою перемогою.
30 Травня, 2018 р., 10:34
За 4 години обговорень робоча група по стратегії розвитку Великокопанівської об’єднаної територіальної громади майже повністю змінила цілі стратегії громади, на написання якої пішло близько року.
29 Травня, 2018 р., 16:00
Комунальний заклад «Херсонський обласний онкологічний диспансер» Херсонської обласної ради, на сьогоднішній день, не має мінімально необхідної комплектації обладнання для надання спеціалізованої онкологічної допомоги на необхідному рівні, в першу чергу для променевої терапії, що проводиться майже 60 % пацієнтів. Ступінь зносу наявного медичного обладнання становить близько 80%, яке через постійне перевантаження часто виходить з ладу і призводить до вимушених зупинок лікування.