21 Травня, 2020 р., 15:22
Клубні заклади Великокопанівської сільської ради долучилося до челленджу. #2020вишиванкаday
21 Травня, 2020 р., 14:59
Комунальне неприбуткове підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Великокопанівської сільської ради долучилося до челленджу. #2020вишиванкаday
21 Травня, 2020 р., 12:50
Відділ освіти Великокопанівської ОТГ долучився до челленджу, який започаткувала сільська рада. #2020вишиванкаday
15 Травня, 2020 р., 15:32
Сьогодні, як ніколи, ми побачили на скільки дружня та гуманна наша громада. На рівні з підприємцями матеріальну допомогу в цей час надають і звичайні жителі наших сіл. Адже вирощена сільгоспродукція, яка є на присадибних ділянках у кожного з нас, може стати великим подарунком і для багатьох нужденних.
15 Травня, 2020 р., 14:23
У ДП «Великокопанівське лісомисливське господарство» утворена постійна рейдова бригада для патрулювання в екосистемах області при високому класі пожежної небезпеки з залученням представників поліції від Великокопанівської сільської ради, відповідно до Розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про заборону відвідування лісів населенням і в'їзду до них транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки» № 306 від 14.04.2020 року, з метою запобігання виникнення лісових пожеж в насадженнях Державного підприємства «Великокопанівське лісомисливське господарство», виявлення та притягнення до відповідальності порушників «Правил пожежної безпеки в лісах України», що передбачено статтею 77 КУпАП «Порушення вимог пожежної безпеки в лісах».