24 Квітня, 2020 р., 11:10
Нинішній карантин, як і будь-яка стресова ситуація, чітко визначає пріоритети. Сім'ї ГУКАСЯНА АНДРІЯ АНТОНОВИЧА ТА КОРОЛЬЧУК ГАЯНЕ АНТОНІВНИ стали для п'ятьох родин, де проживають люди з інвалідністю, опікунами на час карантину.
24 Квітня, 2020 р., 10:29
Вже 19 квітня 2020 року набула чинності нова редакція Закону “Про публічні закупівлі”.
21 Квітня, 2020 р., 17:10
21 квітня 2020 року гуртовий сільськогосподарський ринок "Нежданний" відновив свою роботу.
17 Квітня, 2020 р., 18:52
Великокопанівська громадо!
17 Квітня, 2020 р., 18:12
Комунальне кафе "Ромашка" вітає всіх із наступаючим Великднем. 16 та 17 квітня його працівники працюють аби виконати всі Ваші замовлення.
17 Квітня, 2020 р., 18:03
Великокопанівська громадо! Звертаємося до всіх любителів відпочинку у лісі. Цього року до лісу Ви зможете потрапити лише по завершенні подежонебезпечного періоду та по завершенні карантинного періоду.  Відповідно до розпорядження голови ОДА Юрія Гусєва номер 306 від 14 квітня 2020 року, заборонено: 1) заїзд протягом пожежонебезпечного періоду 2020 року на територію  лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших  механізмів, за винятком тих, що використовуються з лісогосподарською метою; 2) відвідування лісів населенням при 5-му класі пожежної небезпеки  (надзвичайна небезпека) за умовами погоди; 3) відвідування населенням лісових масивів області на період карантину  з метою недопущення поширення коронавірусної хвороби (СОУГО-19). На свята під час карантину залишайтеся вдома та проведіть свій час у сімейному колі!