23 Липня, 2019 р., 11:39
На території  Великокопанівської громади в місцях  заборонених для купання  маємо сумну статистику -   загибель однієї людини.
22 Липня, 2019 р., 13:47
Підсумки голосування позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року по кругу №186 на дільницях №650519, 650520, 650521, що знаходяться на території Великокопанівської ОТГ.
08 Липня, 2019 р., 10:37
Доброго дня, пане Міністре! Так трапилося в моєму житті, що потребую звернутися до адвоката за консультацією. Я сирота, працюю, але отримую мінімальну зарплату і платити за послуги адвоката не в змозі. Знайомі розповіли мені про те, що можна отримати державну безкоштовну правову допомогу. Розкажіть, будь ласка, що це і чи маю я право на таку допомогу?