23 Вересня, 2019 р., 09:58
Великокопанівська ОТГ взяла участь у Фестивалі ініціатив об'єднаних громад Херсонської області. 21 вересня в Асканії-Нові наша громада презентувала реалізовані проєкти під час Ярмарки ОТГ, молодь поспілкувалася з Юрієм Гусєвим, Беррі Рідом та Наталкою Чермошенцевою, взяли участь у Пікніку ідей, представивши до уваги проєкт молоді села Добросілля, провели майстер-клас із тімбілдінгу. Презентація досягнень громади, обмін досвідом, зустріч з колегами інших громад, позитивні емоції, живе спілкування та ще багато цікавого відбулося під час Фестивалю.
17 Вересня, 2019 р., 10:37
7  вересня 2019 року відділ культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини Великокопанівської сільської ради привітав Олешки з 935-ю річницею з дня заснування міста Олешки. Виступ  народного вокального гурту «Чисті криниці» та театру пісні «Максимум» Великокопанівського СБК мав великий успіх у глядачів.
17 Вересня, 2019 р., 10:09
15 вересня свій 90-річний ювілей відсвяткувала мешканка селища Абрикосiвка Зiнаїда Слепцова. Від імені старостинського округу привітати з ювілеєм прийшли представники відділу культури Великокопанiвської сiльської ради Мiнiна Л.О. та Кучеренко С.I. Вони передали квіти та подарунки, побажали щастя, здоров’я, злагоди, миру та довгих років життя.
13 Вересня, 2019 р., 11:52
13 вересня 2019 року відбулося засідання конкурсної комісії Великокопанівської сільської ради щодо визначення переможця на зайняття посади спеціаліста I категорії  — державного реєстратора Великокопанівської сільської ради.
12 Вересня, 2019 р., 16:19
 З 75-річним ювілеєм вітаємо талановиту співачку Великокопанівської територіальної громади  Ігнатьєву Олександру Федорівну!