05 Серпня, 2019 р., 14:50
Завдяки співпраці та спільним оперативним діям працівників державної лісової охорони ДП «Великокопанівське ЛМГ» та представників правоохоронних органів, 02.08.2019 року в лісових масивах Виноргадівського лісництва було виявлено лісо порушників , які незаконно зрубали 8 дерев акації білої. У затриманих осіб на місці виявили автомобіль УАЗ із незаконно добутою деревиною та бензомоторну пилку, які в ході затримання працівниками правоохоронних органів було вилучено. За фактом лісо порушення працівниками державної лісової охорони Виноградівського лісництва було складено протокол про адміністративне правопорушення. Правоохоронними органами ведуться слідчі дії.
26 Липня, 2019 р., 09:23
У рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» для створення центру надання адміністративних та соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс» у Великокопанівській об’єднаній територіальній громаді, 26 липня 2019 року надійшов другий транш меблів.
23 Липня, 2019 р., 11:39
На території  Великокопанівської громади в місцях  заборонених для купання  маємо сумну статистику -   загибель однієї людини.
22 Липня, 2019 р., 13:47
Підсумки голосування позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року по кругу №186 на дільницях №650519, 650520, 650521, що знаходяться на території Великокопанівської ОТГ.