Сільський Ревізор підвів підсумки ревізії у селі Великі Копані

Дата: 26.02.2018 09:29

У селі Великі Копані, у якому розташувався найбільший в Україні овочевий ринок, Сільський Ревізор провів 6-ту  в цьому  сезоні ревізію.

Як зазначив ревізор: «Тут кожен житель — фермер, який годує всю країну. Саме звідси родом захисник ФК «Шахтар» Павло Шушко. Тут точно знають, що неталановитих людей не буває, а 60 років — найкращий час відкрити в собі нові здібності. То в чому ж секрет щастя громади?

Щоб це дізнатися, Сільський Ревізор завітав у сільську раду, побував у кожному класі школи, зазирнув у дитсадок, приміряв костюм інопланетянина в будинку культури, подружився із котом-лікарем у місцевому Центрі первинної медико-санітарної допомоги. Ще ми розпитали про всі особливості тепличного виробництва овочів, дізналися, по чому яблука на ринку «Нежданна», відвідали голубину ферму і побігали з мікрофоном за фазанами. Усі об'єкти інфраструктури, де ступала нога Гусака-ревізора, зображені на карті.».

Підсумки, яких дійшов Сільський Ревізор після ревізії у селі Великі Копані:

Переваги села:

• найбільший овочевий ринок в Україні;
  • кожен житель може реалізувати свою продукцію на ринку;
  • є власне комунальне підприємство;
  • новий Центр первинної медико-санітарної допомоги;
  • розвинена культура: вокальне мистецтво, театр, танці;
  • у клубі 20 колективів, із яких 4 мають звання народних;
  • є студія образотворчого мистецтва;
  • у школі хороший ремонт і впроваджене інклюзивне навчання;
  • у дитсадку дітей навчають за екологічно-гуманітарним напрямком;
  • у селі діє чимало спортивних секцій: бокс, футбол, волейбол, карате, настільний теніс
  • є 38 магазинів;
  • у сільради є власне кафе;
  • усі вулиці освітлені;
  • скрізь є зв'язок і ловить 3G-інтернет;

Недоліки села:

• школа потребує більшого приміщення, бо діти змушені навчатися у дві зімни;
  • через брак місць у дитсадку своєї черги чекають близько 200 дітей;
  • будинок культури не вміщає й половини гостей, а через брак місця репетиції проводять по черзі;
  • зі 150 км доріг села лише 9 км мають асфальтоване покриття;
  • імпровізований тренажерний зал потребує оновлення інвентарю.

Остаточна оцінка для Великих Копанів від Сільського Ревізора — 63 бали із можливих 65.

Якщо і Вам сподобалася історія про наше село, просимо нас підтримати та  оцінити інфраструктуру села за 5-бальною шкалою, яка знаходиться наприкінці статті за посиланням https://agropolit.com/selskij-revizor/411-silskiy-revizor-veliki-kopani. Голосування відбудиться протягом травня 2018 року.