З нагоди відзначення в Україні Дня пам’яті Героїв Крут.

Сьогодні, 29 січня, українська громадськість відзначає день пам’яті героїв Крут. Подвиг студентів, які полягли у бою на Чернігівщині 1918 року, став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну. Під Крутами творилася історія молодої Української держави!!!

Згадаймо мужність молодих людей, які мріяли і боролися за сильну Українську державу. Символічно, що саме у ці важкі для України часи, ми віддаємо данину шани героям Крут, усім, хто в різні роки, та й сьогодні, відстоює інтереси українців: інтереси державності, соборності та свободи.

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою – начальник Великокопанівської

сільської військової адміністрації                                 Олексій СОЛОВЙОВ