Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Дитячий ясла-садок "Ягідка"

 

Наш садок "ЯГІДКА" 
В селі, мов казка 
Тут назавжди поселились 
Любов, Добро, Ласка

 

 

 

Наш садочок розташований за адресою: с. Великі Копані, вул. Карбишева, тел. 48-3-43.
Побудований він у 1978 році за типовим проектом та розрахований на перебування   137   дітей ясельного та дошкільного віку. На даний час функціонує 6 груп: 1 - ясельного віку та 5 – садового віку, відвідують дошкільний заклад 140 вихованців.
Режим роботи 7.30-17.30                                                                                                                         
 Смачне, здорове, різноманітне триразове харчування вартістю ясельний вік- 19 грн., садовий- 24 грн. на день є запорукою здоров”я дітей ДНЗ „Ягідка” с. Великі Копані.
Керівник дошкільного навчального закладу – Білобородько Любов Іванівна має  вищу освіту. Навчально-виховний процес забезпечують:  вихователь – методист,практичний психолог, логопед, музичний керівник, інструктор з фізичного виховання та вихователі.                                                       
Загалом  16       педагогічних працівників. Основним акцентом у навчально-виховній роботі закладу є максимальна гуманізація педагогічного процесу, яка сприяє позитивному результату у засвоєнні дітьми знань, умінь навичок, у готовності до шкільного навчання дітей – випускників, відповідно до вимог Базового компонента освіти та Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина».   
 Учасниками, помічниками всіх наших задумів та починань є батьки вихованців.
Зусиллями  Великокопанівської громади, колективу дошкільного навчального закладу та батьків створено здоров’язберігаючий і освітній простір, який забезпечує атмосферу комфортного особистісного зростання малечі.