Оголошення

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВЕЛИКОКОПАНІВСЬКЕ» ВИГОТОВЛЯЄ НАПІВФАБРИКАТИ РУЧНОЇ РОБОТИ

02 Квітня, 2020 р., 14:07
Шановні жителі Великокопанівської ОТГ!

30 Березня, 2020 р., 14:55
                                                                                                                                                Додаток до листа МОЗ
23 Березня, 2020 р., 08:53
Шановні жителі Великокопанівської громади! Ми з вами стоїмо тільки на початку в нашій країні страшної хвороби. Що буде попереду - ще не знаємо. Одним із способів захисту - є застосування масок. На жаль, придбати їх неможливо. Апарат Великокопанівської сільської ради, запускає акцію "Виготовимо захисні маски власними руками". Шановні жіночки, якщо у вас є вільний час і ви вмієте користуватися швейною машинкою, запрошуємо разом з нами зайнятися цією справою  середу 25 березня. Тканину отримаємо у вівторок 24.03.2020 року. Залишайте в коментарях свої повідомлення про участь.