Оголошення

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВЕЛИКОКОПАНІВСЬКЕ» ВИГОТОВЛЯЄ НАПІВФАБРИКАТИ РУЧНОЇ РОБОТИ

27 Січня, 2020 р., 10:03
Великокопанівська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення про надання дозволу на розробку детального плану території щодо передачі у власність двох земельних  ділянок  для будівництва та обслуговування господарських  будівель та споруд в с. Великі Копані вул. Чалбаська б/н, Олешківського району, Херсонської області  громадянам  Лукянченку Анатолію Олександровичу площею – 0,25 га та Білецькій Антоніні Олександрівні площею – 0,24 га.
23 Січня, 2020 р., 14:59
Змінено графік прийому громадян голови районної державної організації.
22 Січня, 2020 р., 11:32
Великокопанівська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення про надання дозволу на розробку детального плану території щодо передачі у власність  земельної  ділянки  для будівництва та обслуговування господарських  будівель та споруд в с. Великі Копані вул. Л. Українки б/н, Олешківського району, Херсонської області  громадянину Салікову Олександру Миколайовичу площею – 0,25 га.
20 Січня, 2020 р., 10:43
Великокопанівська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення про надання дозволу на розробку детального плану території щодо передачі у власність  земельної  ділянки  для будівництва та обслуговування господарських  будівель та споруд в с. Великі Копані вул. 50 років Перемоги б/н, Олешківського району, Херсонської області  громадянці Ігнатьєвій Людмилі Олексіївні площею – 0,25 га.