Оголошення

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВЕЛИКОКОПАНІВСЬКЕ» ВИГОТОВЛЯЄ НАПІВФАБРИКАТИ РУЧНОЇ РОБОТИ

18 Червня, 2019 р., 16:18
На території лікарні с.Великі Копані та ФАП с-ща Абрикосівка 20.06.19 з 9.00 буде проводити прийом лікар-окуліст згідно соціальної програми для населення "Добре бачу". Прийом лікаря та обстеження - безкоштовні. Направлення брати  не потрібно.
18 Червня, 2019 р., 10:45
10 червня 2019 року біля магазину в Великих Копанях дитина забула велосипед. Коли повернулася за ним, його вже не було.
18 Червня, 2019 р., 10:43
Великокопанівська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення про надання дозволу на розробку детального плану території щодо передачі у власність земельної  ділянки  для будівництва та обслуговування господарських  будівель та споруд в с. Великі Копані вул. Жовтнева, 6, Олешківського району, Херсонської області  громадянці Бугановій Галині Дмитрівні площею – 0,2270 га.
13 Червня, 2019 р., 14:33
Великокопанівська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення про надання дозволу на розробку детального плану території щодо передачі у власність двох земельних  ділянок  для будівництва та обслуговування господарських  будівель та споруд в с. Великі Копані пров. Маяк, б/н, Олешківського району, Херсонської області  громадянам Коцар Сергію Миколайовичу площею – 0,25 га та коцар Валентині Миколаївні площею – 0,25 га.
13 Червня, 2019 р., 11:11
У Великокопанівський комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад ясла-садок "Ягідка"" потрібен спеціаліст на посаду вихователя.  Із запитаннями звертатися до директора Л.І.Білобородько за тел. 0997629613. Щиро запрошуємо вас!
11 Червня, 2019 р., 11:27
12 червня 2019 року з 11:00 по 12:00 год.  у приміщенні Великокопанівської сільської ради начальником Олешківського відділу Новокаховської місцевої прокуратури Яришем Я.Г. буде проводитися особистий прийом громадян Великокопанівської сільської об’єднаної територіальної громади.
06 Червня, 2019 р., 15:11
Увага розшук!