Абрикосівський старостинський округ запрошує місцевих жителів разом прибрати територію кладовища селища

Дата: 23.04.2019 13:40

Фото без описуНавесні починається наймасштабніше прибирання країни . Тому і працівники сільської ради та КП "Великокопанівське" вкотре долучились до двомісячника благоустрою "За чисте довкілля" . У селищі Абрикосівка окрасили та привели в  належний вигляд стеллу "Загиблим воїнам у Великій Вітчизнянній війні" .

Ми всі хочемо жити в місці, де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті памятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони. Тому запрошуємо всіх жителів селища Абрикосівка на прибирання території кладовища. Збір 25.04.2019 року о 9.00 год. біля сільського будинку культури.

Абрикосівський старостинський округ