У Великокопанівській громаді керівники аптек виявилися небайдужими у досить складний для всіх час

Дата: 24.04.2020 11:55

Фото без описуДуже шкода, що на нашу долю випадають такі випробування як епідемія, карантин, безгрошів'я. З іншого боку ця ситуація, є хороша нагода показати людям свої кращі сторони.

На території Великокопанівської ОТГ дуже багато підприємців, які намагаються допомогти тим, хто потрапив у складну життєву ситуацію під час карантину, та і не тільки. Засоби індивідуального захисту сьогодні стоять на рівні з продуктами харчування. Маски, антисептики, перчатки - повинні бути у кожного. І не в одиничному екземплярі.

На прохання Великокопанівської сільської ради про надання таких товарів, відгукнулися керівники аптек на території села Великі Копані та ТОВ" Тандем плюс". Виносимо слова подяки директору ТОВ " ВІО - ФАРМ" - СИДОРЕНКУ СЕРГІЮ ВІКТОРОВИЧУ (було надано 50 масок та 20 антисептиків); ФОП СМУРОВІЙ АЛІСІ РОБЕРТІВНІ (було надано 30 масок, 30 перчаток, 5 антисептиків); ОСТАПЧУКУ ЮРІЮ ЕРІКСОНОВИЧУ - директору ТОВ ТАНДЕМ ПЛЮС" (було надано 100 масок). Всі ці товари роздані : працівникам пошти села Великі Копані; колективу дитячого ясла - садка "Ягідка"; медичному персоналу стаціонарного відділення Великокопанівської дільничної лікарні; членам ветеранської організації села Великі Копані; соціальним працівникам Великокопанівської сільської ради.

ВЕЛИКИЙ УКЛІН ТИМ ЛЮДЯМ, ЯКІ ПРОТЯГУЮТЬ РУКУ ДОПОМОГИ, ТИМ, ХТО ЦЬОГО ПОТРЕБУЄ.

Сільський голова Валентина Костенко