Допомога у громаду прийшла від РАМУ

Дата: 24.04.2020 13:22

Фото без описуПід час карантину виникла нагальна потреба у наданні необхідної допомоги хворим та самотнім людям. Вони змушені бути ізольованими через поважний вік, хвороби, і через те, що перебувають у групі ризику. Сьогодні допомога у    Великокопанівську ОТГ прийшла від представників РАМУ (Ради Азербайджанської молоді України) в Херсонській області.

Фото без описуЖителі двох сіл громади: Добросілля та Абрикосівка, які потрапили в складні життєві ситуації , отримали цю допомогу.

40 сімей відчули піклування про себе  від цих людей.Фото без описуФото без опису

Біда ніколи не питає, коли приходить, але, як приємно відчувати  в такі часи, підтримку більшості людей  які стають братами та сестрами, незважаючи на вік, стать, національність.

Висловлюємо слова подяки членам РАМУ : ТАРЗАНУ ІЗМАІЛОВУ, МАГАММЕДОВУ ЧАХАНДАРУ ЗАБІТ ОГЛИ, АМІДУ АБАСОВУ, ТЕЙМУРУ ГАДЖАЄВУ, за чуйність, розуміння, підтримку, людянність. Здоров'я вам і вашим сім'ям, миру і злагоди ! КОРИСТУЮЧИСЬ НАГОДОЮ ВІТАЄМО ВСІХ ВАС ІЗ СВЯЩЕНИМ РАМАЗАНОМ!

Сільський голова Валентина Костенко