Пенсіонери у квітні отримають грошову допомогу у розмірі 1000 грн

Дата: 27.04.2020 12:17

2Фото без опису3 квітня 2020 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Херсонській області здійснено фінансування одноразової грошової допомоги в сумі 1000 грн коштом Державного бюджету України.

Відповідно до порядку, затвердженого постановою Уряду від 01.04.2020 №251, уповноважені банки повинні забезпечити зарахування коштів одержувачам одноразової грошової допомоги не пізніше наступного операційного дня після надходження коштів. АТ “Укрпошта” розпочне доставлення та виплату одноразової грошової допомоги одержувачам пенсій з 24 квітня поточного року.

Вищезазначену виплату до кінця квітня отримають 261 309 пенсіонерів Херсонської області, загальний розмір пенсій яких з урахуванням надбавок та підвищень менше ніж 5 тис. гривень.

На фінансування та доставлення одноразової грошової допомоги спрямовано 262,9 млн гривень.

Довідки за телефонами  Олешківського сервісного центру : 4-40-31, 2-12-69, 0958661507.

Інформує Олешківський сервісний центр

Головного управління Пенсійного фонду України